Moderator Działu Alkoholizm
 

Zakapior


Zakapior
Mam na imię Marcin i jestem alkoholikiem. Na tym forum zarejestrowałem się 25 grudnia 2017 roku, będąc w totalnej beznadziei, bez perspektyw na przyszłość. Za to posiadałem konsekwencje picia na tyle duże, iż podjąłem decyzję, aby zacząć zdrowieć. Spotkałem się tutaj ze zrozumieniem i otrzymałem wsparcie, co zaowocowało moim działaniem w realnym życiu. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Lubię aktywność fizyczną na łonie natury, dobrą literaturę i co odkryłem niedawno układanki logiczne. Rozmowa z drugim alkoholikiem jest stałym elementem mojej trzeźwości, dlatego jeśli tylko masz taką potrzebę, pisz do mnie śmiało.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
paski

 
 
Moderator Działu Współuzależnień
 

Alex75

Aex75
Mam na imię Ania. Na forum zarejestrowałam się w styczniu 2019 roku w poszukiwaniu informacji, wsparcia i osób, które borykają się z problemem współuzależnienia. Był to moment, w którym o mało co nie straciłam wszystkiego, poświęcając się całkowicie walce o bliską mi osobę, walce, w której zatraciłam siebie. To co otrzymałam na forum przerosło moje oczekiwania. Przeczytałam wiele historii, w ktorych widziałam siebie. Pojawiła się nadzieja, że moje życie też może wyglądać inaczej. Dziś już jestem w innym miejscu i dużo zmieniłam ale praca nad sobą wciąż trwa. Małymi krokami zmieniam siebie i uczę cieszyć się życiem. Chętnie dzielę się doświadczeniem z osobami, które również chcą uwolnić się z pułapki współuzależnienia i zacząć żyć dla siebie.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
paski