Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje.
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki 2021/05/22 16:34 #1

• krzysiek
  • krzysiek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Otrzymane podziękowania: 1929
:-H Witam no ju nie długo wypad do Lichenia .Mam pytanko czy jest jakiś ODWAŻNY coby wyruszył ze mną na swoim moto do Lichenia bnggfgbfb Wybieram się na Rajd Hubala do Opoczna taki zwiad bojem przed wypadem do Lichenia aypererew
Za tę wiadomość podziękował(a): tommygun

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki 2021/06/16 18:25 #2

• krzysiek
  • krzysiek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
Witam a ja z Towarzyszem Uralem ot tak na Trzeźwo oblecieliśmy Rajd Szlakiem Majora Hubala w Piątek Dojazd do Woli Załężnej koło Opoczna z Piastowa 80 km lasami w Sobotę i powrót w Niedzielę jakieś 350 km Taki wypad przed Licheniem sprawdzenie namiotu produkcja Częstochowa 80 rok bo lalo jak z cebra a w namiocie sucho.Pozdro i zapraszam do polatania aypererew
Za tę wiadomość podziękował(a): Zakapior

Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki 2021/07/11 09:02 #3

• krzysiek
  • krzysiek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
:-H Witam no jeszcze Dwa Tygodnie do wypadu Licheń- Piastów -Licheń .Ktoś ty był chętny i deklarował na taki wypad bnggfgbfb Jak co roku przygotowany jestem na wypad Samotny z Towarzyszem Uralem Prędkość przelotowa 60-70 km starą trasą Piastów- Błonie-Sochaczew-Łowicz-Kutno -Koło-Licheń.Ale może ktoś zaryzykuje bnggfgbfb Dla mnie Dzika Samotnika Taaakie Spotkania Forumowe to Niezapomniane Twarze i Ludzie.Pozdro z Pogodo Trzeźwego Ducha i do Miłego Spotkania Trzeźwościowego w Licheniu
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, andrzejej, jerzak, williwilli55, Krysia 1967

Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki 2021/07/23 07:47 #4

• krzysiek
  • krzysiek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
Witam no to w związku z tym że było bardzo dużo chętnych na wypad do Lichenia a ja Dzik Samotnik nie lubię tłoku to jadę Sam bnggfgbfb Do miłego Spotkania na miejscu pod Pomnikiem jasnygwincio zapomniałem o której to Nasze Spotkanie bnggfgbfb Myślę i planuję być Dzisiaj Piątunio wieczorem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krysia 1967

• Strona:
  • 1