Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT:

Wątek Kasi 2018/09/29 06:32 #246

• Mila
  • Mila Avatar
  • Gość
  • Gość
Kasiu, dziś u Was Wielki dzień więc też trzymam kciuki za Twojego 15 latka. zwyciesteoe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wątek Kasi 2018/09/29 07:51 #247

• Katarzynka77
  • Katarzynka77 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 11839
Waldku Aksamitko i Milu.Dziękuje Wam jesteście wspaniali. :ymhug: Narazie moge Was tylko przytulić wirtualnie ale mam nadzieje że kiedyś się spotkamy . :-H
Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..
Za tę wiadomość podziękował(a): Jaskolka, Mila

Wątek Kasi 2018/09/29 08:06 #248

• Jaskolka
  • Jaskolka Avatar
  • Z dala
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Bo do marzen potrzebni sa ludzie
  • Otrzymane podziękowania: 3165
kwiaaatek wysyłam Ci kwiatka, trzymam kciuki za syna.
Są rzeczy, których będzie mi brakować, jak chociażby błysk w oku kiedy udaje Ci się mnie zrozumieć.
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77

Wątek Kasi 2018/09/29 10:55 #249

• Lula
  • Lula Avatar
  • Gość
  • Gość
Trzymam mocno kciuki za Twojego jednego i drugiego syna. Obydwoje teraz walczą.
Mój synuś tak samo malutki jak Twój (187 cm.) też jest sportowcem i osiąga coraz więcej. A mnie duma rozpiera.
Więc tymbardziej, wiem co czujesz
winmer

Wątek Kasi 2018/09/29 16:00 #250

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Mamy to.. zwyciesteoe jest złoty medal winmer :YMAPPLAUSE:
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, szekla, Havana, Tomoe, Jaskolka, Krzysztof Z., Kingarocznik94, Lula, Mila, Wiki110

Wątek Kasi 2018/09/29 16:05 #251

• Lula
  • Lula Avatar
  • Gość
  • Gość
oklaskiii
Super, wielkie gratulacje !!!

Wątek Kasi 2018/09/29 16:09 #252

• Mila
  • Mila Avatar
  • Gość
  • Gość
Naprawdę Wielki Dzień ^:)^

oklaskiii Gratulacje

Wątek Kasi 2018/09/29 16:19 #253

• Aksamitka
  • Aksamitka Avatar
  • Gość
  • Gość
To wielka radosc aypererew
Brawo winmer

Wątek Kasi 2018/09/29 16:49 #254

• Justyna123
  • Justyna123 Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam Katarzynka77 gratulacje dla Ciebie i dla syna! oklaskiii
PS: Krzysztof Z. uwielbiam Cię czytać tym bardziej jak widzę tego superbohatera w awatarze, wyobrażam sobie głos spidermana :mrgreen:

Wątek Kasi 2018/09/29 16:53 #255

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Otrzymane podziękowania: 16950
Brawa dla syna. winmer
A przy okazji - dawajcie mu odczuć, mocno i często, że jest dla was tak samo ważny jak brat i że kochacie go takim jaki jest i za to że jest, nie tylko wtedy gdy odnosi sukcesy.
Te grzeczniejsze, nie sprawiające problemów dzieci, bywają zazdrosne o uwagę, jaką rodzice poświęcają tym "niegrzecznym" i sprawiającym problemy.
Lista rzeczy, które musisz udowodnić innym ludziom:
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jaskolka, Krzysztof Z., Kingarocznik94, Katarzynka77, Mila

Ostatnia edycja: przez Tomoe.

Wątek Kasi 2018/09/29 17:06 #256

• Waldek
  • Waldek Avatar
  • Gość
  • Gość
winmer oklaskiii Ogromnie się Cieszę... :muza: @};- %%- kwiaaatek

Wątek Kasi 2018/09/29 17:12 #257

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 9974
Kasiu, wybacz ^^) @};-

Krzysztof Z. uwielbiam Cię czytać tym bardziej jak widzę tego superbohatera w awatarze, wyobrażam sobie głos spidermana :mrgreen:

To nie spider tylko Deadpool. Historia tego avka jest taka, że chciałem zamienić poprzedni na zdjęcie z wakacji, na którym rzucamy talerzem na plaży ze starszym synem, syna twarz niewidoczna, zaś ja okulary, generalnie guzik widać prócz tego z czego jestem dumny czyli że się nie spasłem :mrgreen:
Niestety ta fota po wgraniu okazała się być tak kiepskiej jakości, że zmieniłem ją na obecny avatar. A czemu akurat Deadpool? Bo mu Cable powiedział, że jest wkurzającym klaunem, a ja coś z takiego wkurzającego klauna mam
Oczywiście bardziej prywatnie - ani forum ani mitingi, na których bywam wprawdzie rzadko, ale zdarza się to nie są miejscami, w których do głosu dopuszczam tę część osobowości. Bo są to miejsca poważne i jeśli już żart to taki lekki, z przymrużeniem oka. Ale w pracy? Nie wyrobiłbym z niektórymi, gdyby nie specyficzne, czasami ciężkie poczucie humoru :ymdevil:
Pozdrawiam %%-
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”
Za tę wiadomość podziękował(a): Havana, Justyna123, Katarzynka77

Ostatnia edycja: przez Krzysztof Z..

Wątek Kasi 2018/09/29 17:15 #258

• Mila
  • Mila Avatar
  • Gość
  • Gość
Kasiu, trzymam też kciuki za starszego syna i życzę mu Wielkiego zwycięstwa zwyciesteoe On też się stara być bohaterem dla Was i siebie.

Wątek Kasi 2018/09/29 18:03 #259

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Ludziska jesteśmy już w domu.Uff...ale były emocje :shock: ciężko jest patrzeć matce jak syn sie bije na ringu.Krew sie polała,na szczęście nie syna :mrgreen: 4 walka wygrana i czwarty medal. winmer Jestem bardzo dumna,jesteśmy wszyscy. aypererew Dopingowaliśmy że ho ho...gardło zdarte.Dziękuje Mila @};- Krzysztof Z @};- Waldku @};- Tomoe @};- Justyna 123 @};- Aksamitka @};- Lula @};- Bea @};- Moni74 @};- Szekla @};- Marianna @};- Havana @};- Alabama @};- Jaskółka @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Havana, Waldek, Jaskolka, Krzysztof Z., Mila

Ostatnia edycja: przez Katarzynka77.

Wątek Kasi 2018/09/29 18:22 #260

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Tomoe masz racje,niedawno rozmawiałam o tym z młodszym synem.To był czas kiedy młody zapił i nie było go w domu te pare dni.Rozmawiałam z synem jadąc na trening..powiedziałam że mam takie wyrzuty w stosunku do niego bo zdałam sobie sprawe z tego że ciągle młody młody..przeprosiłam go za to i wytlumaczyłam dlaczego tak sie dzieje.Jeśli sa jakieś problemy z młodym to trzeba było je rozwiązać,a młodszy syn jest przeciwieństwem .Nie stwarza problemów .Dlatego nie wymagał interwencji.Tak myślałam całkiem niedawno. :shock: To było błędne myślenie.Teraz to wiem.Pomimo tego że gotowałam,prałam ,prasowałam,pytałam co słychać,jak w szkole.To wszystko inne obracało sie wokół młodego.Dawniej nie potrafiłam sie od tego odciąć.Dawniej byłam mamą która płakała po kątach bo młody zniknoł z domu.Teraz zaczynam to wszystko coraz bardziej rozumieć i młodszy syn nie widzi mamy która płacze po kątach.Oczywiście mówie że sie martwie o niego ale wiem że nic nie możemy zrobić. 3aa
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Tomoe, Waldek, Krzysztof Z., Lula, Mila

Ostatnia edycja: przez Katarzynka77.

Wątek Kasi 2018/09/29 19:46 #261

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Kasiu, kiedyś, kiedyś, napiszę u siebie jak wyglądały moje pierwsze trzeźwe rozmowy z bratem. Może coś sobie z tego weźmiesz. W każdym razie z bracholem, młodszym o 6 lat jesteśmy blisko. Ale. Ja zupełnie inaczej widzę rodziców. I moją siłą mimo wszystko jest to, co pozytywnego wyniosłem z domu. Popełniałem masę błędów, ale nigdy nie czułem się z nimi dobrze, wiedziałem czym są zasady. Uczciwość, praca w życiu i związkach. Brat mimo, że był moim zdaniem zdolniejszy nie był ani tak „przebojowy” ani problematyczny zarazem jako dziecko czy nastolatek. Ja byłem na pierwszym planie. Zawsze. I on nie ma do mnie o to pretensji... ale do rodziców ma. Niewypowiedziane (w przypadku taty, który nie żyje nie zostaną wypowiedziane nigdy).
Trudny temat, kiedyś go rozwinę. Dla mnie jest pośrednio mało komfortowy. Jednak dziś mogę rzec na podstawie własnych doświadczeń - szczególnie dbajcie o młodszego syna. To, że czegoś nie mówi, że jest dzielny i dojrzały jak na swój wiek może go wiele kosztować. Ja sobie nie zdawałem sprawy jak moje „brewerie” i reakcje rodziców odbierał mój brat.

Uściskowywuję i wielkie gratulacje dla małolata :mrgreen:

P.S. Dziewczyny, Wy mnie wzrostem Waszych synów nie straszcie tylko napiszcie ile ważą :lol: Wtedy może się przestraszę i przestanę jeść krówki albo cuś buahaha
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana, Tomoe, Lula, Katarzynka77

Wątek Kasi 2018/09/29 20:20 #262

• Lula
  • Lula Avatar
  • Gość
  • Gość
Kasiu, wielki dzień, pelen emocji i wzruszeń. Jeszcze raz gratuluję. Możesz przekazac synkowi, że tu też ma kibiców.

Krzysiu, problem w tym, że właśnie na krówkach synuś chowany ^^) ( koty odpadają)

Ostatnia edycja: przez Lula.

Wątek Kasi 2018/09/29 20:31 #263

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Krzysiu zdradze Ci tą tajemnice :mrgreen: synuś mój młodszy waży 89kg i 189cm wzrostu :-BD .Kiedyś sie nad tym zastanawiałam ,wszystkro kręci sie wokół starszego ..wokół młodego nie kręci sie nic bo On nie robi żadnych problemów.Teraz to rozumiem. 3aa Taki paradoks
Za tę wiadomość podziękował(a): Havana, Waldek, Krzysztof Z.

Wątek Kasi 2018/09/29 20:43 #264

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
W takimże razie mogę zjeść na luziku kilo krówek i jeszcze dwa a konto brakujących mi 2 cm wzrostu bnggfgbfb

Sz kurde, powiem Wam dziewczyny, że ogólnie źli z nas rodzice. Babcia kupiła wnukom lizaki takie jak za komuny „z kwiatkiem”, ale dzieciom dać nieee, zęby im się zepsują, sam cukier, fuuu, sami zżeramy buahaha

Wątek Kasi 2018/09/29 20:52 #265

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Krzysiu jak Wy sie poświęcacie z żoną bnggfgbfb a dzieciaki takie niewdzięczne bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Waldek, Krzysztof Z.

Wątek Kasi 2018/09/29 20:55 #266

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Nom, bo już nie ten sam smak, co w latach 80, gorsze, nie polecam bnggfgbfb

Wątek Kasi 2018/09/29 20:57 #267

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Waldek, Krzysztof Z.

Wątek Kasi 2018/09/29 21:23 #268

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
U mojego partnera w dzieciństwie było tak, że on był najstarszym dzieckiem, a drugi w kolejności urodził się jego brat. Nie dość że jako młodsze dziecko od razu znalazł się w centrum uwagi, to jeszcze w dodatku zachorował na chorobę Heinego Medina, jego życie było zagrożone i cała uwaga rodziny skoncentrowała się na nim. Mój partner jako dziecko poczuł się odtrącony, zaniedbany, i szybko zaczął sprawiać problemy - pić, zadawać się z grupą chuliganów, zawalać szkołę. W tym czasie jego brat, który w efekcie choroby został kaleką (miał bezwładną nogę) odnosił sukcesy w nauce. Mój partner uczył się w zawodówce, pił i chuliganił, a jego brat skończył szkołę średnią i wyższe studia. Mój partner został alkoholikiem i kryminalistą, a jego brat - terapeutą uzależnień.
Czasami taka dziecięca rywalizacja o uwagę rodziców rzutuje na całe dorosłe życie. Teraz mój partner nie pije 28 lat i jest "terapeutyczną ręką nietknięty" a jego brat - terapeuta (teraz już dyrektor ośrodka terapeutycznego i pełnomocnik ds. rozwiązywania problemów uzależnień prezydenta jednego z miast wojewódzkich) wierzy we wspólnotę i program AA bo ma w osobie starszego brata żywy dowód ich skuteczności. Z kolei mój partner często powtarza że najbardziej jest wdzięczny bratu za to że nigdy się nie wtrącał ani do jego picia ani trzeźwienia. I chociaż ich życiorysy są tak pełne przeciwieństw, jedno ich łączy: obaj są DDA (ich ojciec był alkoholikiem) i obaj są rozwiedzeni, po nieudanych małżeństwach.
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Z., Katarzynka77

Wątek Kasi 2018/09/29 21:31 #269

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
To ja jako kolejną „ciekawostkę” dorzucę, że mój brat nie ułożył sobie życia, aczkolwiek trzymam kciuki za to, co dzieje się teraz.
Ogólnie uważa kobiety za słabe mimo, że mama - w moim odbiorze - wcale nie była i nie jest słabą kobietą.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Katarzynka77

Wątek Kasi 2018/09/29 21:40 #270

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Zawsze chłopaków traktowaliśmy tak samo.Nikogo nie faworyzowaliśmy.Pamiętam jak pod choinke kupilismy takie same samochody tylko inne kolory....ło matko bosko jaka była wojna że takie same samochody bnggfgbfb ale wojna też była jak samochody były różne. :mrgreen: Tomoe wiem co chcesz napisać i sie nie mylisz.Nie zauważyłam tego że zle robie,cieszyłam sie z młodszego że taki grzeczny i poukładany x_x Będziemy nad tym pracować,ciesze sie że zareagowaliście i widzicie taki problem. 3aa
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Waldek, Krzysztof Z.

Wątek Kasi 2018/09/29 21:47 #271

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Ja to Kasiu raczej wiem z tego, co wyszło w szczerych rozmowach z bratem, teraz, gdy jesteśmy już dorośli, a i ja mam inną wrażliwość. Rodzice tego zapewne nie widzieli, zresztą jak wspominałem nie da się dwojga dzieci traktować identycznie, mogą ich obowiązywać tylko te same zasady. I to nie chodzi o to, że któreś kocha się bardziej czy mniej, ale inaczej. Inaczej kocha się drugą polowe, inaczej matkę, inaczej rodzeństwo i inaczej kazde z dzieci, tego się nie stopniuje bardziej-mniej, wszystkich kocha się bardzo, ale nie tak samo, nie identycznie, ta miłość, choć szczera jednakowo zawsze ma trochę inny odcień. Nie wiem jak to inaczej wyjaśnić, może ktoś inny podpowie.

P.S. Jestem tylko facetem, sorry ^^)

Wątek Kasi 2018/09/29 21:52 #272

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Ty, Kasiu, pisałaś, że jesteś DDA. A czy słyszałaś o tym, że DDA jako dzieci odgrywają w swoich rodzinach pewne charakterystyczne role, które im potem zostają na całe dorosłe życie? Te role są cztery: dziecko-bohater, kozioł ofiarny, niewidzialne dziecko (zwane też dzieckiem we mgle) oraz maskotka rodzinna. Ja byłam dzieckiem-bohaterem, choć dorastając nabrałam też cech "kozła ofiarnego" bo zaczęłam pić, hipisować i buntować się przeciwko normom i regulaminom wszelkim. I długo w dorosłym życiu odgrywałam mieszankę tych dwóch ról, które zrosły się ze mną ale nie były mną. No ale to już temat do odrębnych rozważań. ^^)
1. Nic.
2. Kompletnie nic.

Wątek Kasi 2018/09/29 22:02 #273

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Tomoe tak słyszałam ,troszke czytałam na ten temat.Ten temat też musze poukładać,bo ciągnie sie za mną latami.Te drzwi są ciągle uchylone.Stawiałabym na dziecko-bohater lub niewidzialne dziecko.Róznie to bywało w moim domu. :ymhug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Waldek

Wątek Kasi 2018/09/29 22:14 #274

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Docelowo warto się zająć swoim syndromem DDA, bo on na pewno rzutuje na to jaką jesteś matką i żoną. Ale w pierwszej kolejności trzeba się pozbyć współuzależnienia, bo ono najbardziej teraz wpływa na funkcjonowanie twojej rodziny. Zrobiliście już z mężem bardzo duże postępy ale wciąż jesteście w drodze, bo wiele się jeszcze może zdarzyć. Czeka was gruntowna i trwała przebudowa relacji rodzinnych, polegająca na zmuszeniu "króla alkoholika" do abdykacji. A pamiętaj że on wciąż jest gotów zrobić wszystko, żeby utrzymać swoje miejsce na tronie i aby utrzymać was w roli poddanych krążących wokół jego tronu.
1. Nic.
2. Kompletnie nic.

Wątek Kasi 2018/09/29 22:55 #275

• Babeczka
  • Babeczka Avatar
  • Gość
  • Gość
I jeszcze ja składam szczere gratulacje dla syna oklaskiii Również rozmawiałam z terapeutka o moim młodszym synu bo sama się przyłapałam ze rozmawiam z nią o starszym z którym były problemy . Młodszy nigdy większych powodów do martwien mi nie dawał i nie daje :-BD teraz bardziej zwracam uwagę o czym mowie do obydwu synów .Wczesniej za dużo gadałam i za dużo chciałam doradzać.

Wątek Kasi 2018/09/30 10:56 #276

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Bańka mydlana pękła :( to jednak jeszcze nie dno młodego :( Tak bardzo sie cieszyłam,nadzieja zaczeła ziarnkować i wszystko sie posypało.Cieszyłam sie tym tygodniem i znowu jesteśmy w punkcie wyjścia.Wczoraj tak zle sie poczułam ze sama sie wystraszyłam.Mąż siedział i jeszcze coś ogladał a ja położyłąm sie spać i nagle ta sie zle poczulam.Te nerwy zaczeły narastać,i zaczeły mnie dławić.Zastanawiałam sie czy jechać na pogotowie czy zadzwonić na pogotowie.Wońcu wstałam i usiadłam na łóżku ,mąż zapytał dlaczego taka siedze.Nic nie odpowiedziałam tylko siedziałam,nie chciałam tez męża wpędzać w jakiś stres.6 miesięcy temu poprosiłam moją panią Doktor o przepisanie leków na uspokojenie.Powiem Wam że nie jestem zwolenikiem takich leków ale to tak miało być w razie W.Schowane w szufladzie z bielizną i wczoraj musiałam wziaść bo coś sie działo ze mna niedobrego.Przestraszyłam sie nie na żarty. 3aa Kontaktowałam sie w nocy z Panią terapełtka bo nie dałam rady tego znieść ,i jej sms mnie uspokoił .Oczywisćie przeprosiłam jak rozmawiałyśmy rano.Czuje sie zawiedziona i oszukana.Chce sie dzisiaj od tego odciąć na tyle na ile to możliwe. 3aa
Za tę wiadomość podziękował(a): jerzak, Waldek, Krzysztof Z.

Wątek Kasi 2018/09/30 11:02 #277

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Ale co się stało Kasiu? Tak sama źle się poczułaś, bo miałaś dużo stresów i organizm zareagował w taki sposób czy starszy syn coś wywinął?

Wątek Kasi 2018/09/30 11:07 #278

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Katarzyno, gdy opisywałaś ostatnie zachowania starszego syna, na myśl mi przyszedł mój nieżyjący już były partner, który był czynnym alkoholikiem. Pomiędzy jednym a drugim ciągiem picia był najsłodszym stworzeniem pod słońcem i wszystko w domu nagle robił z wielkim zapałem:gotował, zmywał, prał, prasował, chodził na zakupy i na spacery z pieskiem, mył podłogi i okna... Aż do momentu gdy mnie uspokoił, załagodził sytuację, pokazał jaki jest dobry i mógł spokojnie nagrodzić się za to wszystko alkoholem. Ta choroba tak działa.
Kasiu kochana, czujesz się oszukana i zawiedziona, bo objawy choroby wzięłaś za objawy zdrowienia. To twoje oczekiwania są źródłem twojego rozczarowania. Też tak miałam.
W relacjach z alkoholikiem stosuj zasadę:zero oczekiwań = zero rozczarowań.
Tylko nie zacznij znowu kręcić się wokół alkoholika jak planeta wokół słońca. Czas się od niego naprawdę oderwać. Ściskam mocno. :ymhug:
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Waldek, Krzysztof Z., Katarzynka77, Mila

Wątek Kasi 2018/09/30 11:24 #279

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Krzyś młody znowu znikł,zaginoł w akcji.Pojechał tylko po pracy do kolegi u którego balował w tamtym tygodniu po karte i bańka pękła.Ciężko mi ,jestem naiwna
Za tę wiadomość podziękował(a): Waldek, Jaskolka, Krzysztof Z.

Wątek Kasi 2018/09/30 11:34 #280

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Tomoe tak to własnie sie działo w tym tygodniu.Dokładnie tak jak opisujesz.Sprzątał,zmywał naczynia gotował ,brata pytał kiedy wraca po treningu to zrobi kolacje :shock: dokładnie to samo.Już to kiedyś zauważyłam takie zachowanie ale nie wiedziałam o co chodzi.Poprostu myślałam że sie stara i chce pokazać że idzie do przodu.Cieszyłam sie jak dziecko i to prawda że gdzieś tam uspokoił mnie.Tak Tomoe czuje sie oszukana i zawiedziona,że znowu to samo.Jest wekend a ja znowu tkwie w tym po uszy.Może po uszy to za dużo powiedziane,bo jest cos co mi pomaga to ludzie na tym forum ,to terapełtka i ucze sie każdego dnia czegoś nowego.Ja to zaczynam wszystko wiedzieć. @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Waldek, Krzysztof Z., Mila