Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT:

Wątek Kasi 2019/11/09 09:27 #1226

• Katarzynka77
  • Katarzynka77 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 12498

Bo jeśli ten drugi to też mogę tam wpaść z moimi dzieciaczkami... zagadają egzaminatorów. Będą oni błagać żeby móc Ci postawić celujący bnggfgbfb

Gosiu wpadaj z dzieciakami.Wystarczy że zagadają egzaminatorów.Reszte sobie ściągne :mrgreen:
Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..
Za tę wiadomość podziękował(a): aga54
Temat został zablokowany.

Wątek Kasi 2019/11/09 15:17 #1227

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2444
WItaj Katarzyno,Tam tak zimo lepiej zeby bylo mokro i plasko ,no ma sie leki wysokosci bnggfgbfb ,jak w holandi i uwaga mam male Dzieci,same zaproszenia fruna tu,chociaz mam male mnieszkanie trzy poke i kuchnie w duzym lazienkie spora ,telwaizja za to we wszystkich programach swiata ,potem sprawdze jaki kanaly na islandie leca,az wstyd zapytac jaki jezyk? 3aa 3aa
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77

Wątek Kasi 2019/11/14 10:58 #1228

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dziś ten wielki dzień kiedy tato spotka sie z Młodym po 3 miesiącach.Obiecałam sobie że nie będe brała w tym udziału.Niech sobie panowie radzą sami.Jednak wczoraj musiałam wyrazić swoje zdanie bo ręce opadają :mrgreen: Mąż wpadł na pomysł że nie pojedzie dziś po południu tylko jutro. x_x Zapytałam go czy zdaje sobie sprawe z tego że Młody czeka dziś na niego?Zapytałam go też czy wie co czuje osoba która czeka i okazuje sie że ten ktoś nie przyjeżdża?Mąż mnie wysłuchał i powiedział DOBRZE POJADE DZIŚ :-BD Czułam w jego głosie focha ale nie komentowałam dalej.Uciełam tema.Czasami lepiej jest odpuścić. :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Alchemia, AgaMars, freelander, Wiki110, olka, Alex75, aga54, marcin, Leoni

Wątek Kasi 2019/11/16 08:39 #1229

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Wczoraj mineły 4 miesiące Młodego w ośrodku.To kawał czasu.Wiele sie zmieniło przez ten czas.Ja sie zmieniłam .Młody zmienił swoje podejście do swojego problemu.Trzeźwieje i to jest najważniejsze.Dużo swojej pracy włożył w to wszystko.Ja jako matka nabrałam dystansu i to co mi pomogło to to że JA NIC NIE MOGE ZROBIĆ.Często to sobie powtarzałam.Te słowa mi pomagały kiedy było kiepsko.Zrozumiałam ich znaczenie i moc.4 miesiące temu zastanawiałam sie czy dobrze robimy zostawiając Młodego w Polsce po tym kiedy go zawiozłam do ośrodka 350 km i wrócił następnego dnia.Pamiętam jak sie wtedy czułam.Nie mogłam uwierzyć że to dzieje sie naprawde.Myślałam że śnie.Jednak umowa była umową.Kiedy go zawoziłam to wyznaczyłam granice .Wraca do domu po zakończonej terapi.Pamiętam moje rozsterki związane z tą sytułacją.Został u dziadków i czułam że obciążam ich tym że zostawiam Młodego im na głowie.Jednak musiałam sie trzymać tego co powiedziałam.Z perspektywy czasu to była bardzo słuszna decyzja.Wspierało mnie wtedy dużo ludzi i podnosili mnie kiedy chciałam upaść.Jestem im za to bardzo wdzięczna. :-* Młody od czwartu spędza czas z tatą.Myśle że to był dobry czas dla nich.Wczoraj cały dzień spędzili w Łodzi.Byli w muzeum na zakupach.Wczoraj często dzwonili .Czułam sie jakbym była tam razem z nimi. :mrgreen: Bez mamusi to ani rusz.Fajnie było słyszeć Młodego śmiech..to troche tak jakbyśmy sie cofneli w czasie kiedy to całe piekło sie zaczeło.Mam nadzieje że już nigdy nie wróci do tego piekła.Tego mu życze jako jego mama. %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, jerzak, Alchemia, Havana, williwilli55, freelander, Ilonka, Wiki110, Mi, Aga89, olka, Alex75, Myszałek37 i jeszcze 3 innych osób również podziękowało.
Ostatnia edycja: przez Katarzynka77.

Wątek Kasi 2019/11/23 09:17 #1230

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dziś rano dzwonił Młody.Usłyszałam od niego ciepłe słowa.Nie chodziło o słowa kocham Cie..powiedział że dużo myślał w tym tygodniu i jego przemyślenia dotyczyły wsparcia jakie mu dajemy i On to docenia i widzi teraz. :-* Powiedział też coś ważnego że widzi zmiany w sobie i że uczy sie pokory :-BD .Mówił że jeszcze miesiąc temu do różnych sytułacji podchodził inaczej.Teraz widzi w sobie duże zmiany.Ciesze sie razem z nim z tych zmian i życze mu aby dalej nad tym wszystkim pracował i to pielęgnował.
Teraz zabieram sie za porządki obiadek i wieczorem na dyżur.Takie tempo mi chyba odpowiada.Ktoś mi kiedyś powiedział że za mną trzeba nauczyć sie biegać :mrgreen: Myśle że coś w tym jest @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Havana, Wiki110, Mi, olka, Alex75, aga54, Leoni

Wątek Kasi 2019/12/11 00:50 #1231

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Nareszcie jest chwilka aby napisać coś.Jest wena i dużo pozytywnej energi po wekendzie.Odwiedzili mnie forumowicze. :-* Miałam ich przy sobie przez cały wekend.To jest jak magia.To jest jak najwspanialsza Rodzinka.Spędziliśmy razem trzy cudowne dni w górach.Tego sie nie da opisać.To trzeba przeżyć.Były rozmowy do późnych godzin nocnych.Śmiechu było tyle że do teraz czuje mięśnie brzucha. bnggfgbfb Najlepsza siłownia sie kryje.Zwiedziliśmy w sobote piękny wodospać Gullfoss i Gejsir.Czasami było ekstremalnie. :shock: Jednak wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do ciepłego domku w górach.Było dobre jedzonko i to wszystko robiliśmy razem :-* Młody dzwonił w sobote rano i dostał dużo wsparcia i buziaków.To nic że zadzwonił o 7 rano :shock: kiedy wszyscy poszliśmy spać o 3 w nocy.Jestem w stanie mu wybaczyć :mrgreen: Zawsze dobrze jest go słyszeć.Tęsknie za nim każdego dnia.Tak bardzo mi go brakuje.Brakuje mi jego żartów jego poczucia humoru i już chciałabym sie do niego przytulić.Za pare dni będe go tulić bo jade do Pl.Młody ma przepustke na 48h i ten czas spędzimy w Łodzi.Już mamy plany co będziemy robić. :-*
Jednak nic nie przebije niedzielnego wypadu na Blue Lagoon to spa geotermalne na Islandi.Pojechałyśmy tam w niedziele wieczorem .Ciepła woda i unosząca sie para wodna ogranicza widoczność.Dwie Nasze forumowiczki były bardzo kreatywne. bnggfgbfb Zgubiły sie i nie mogły Nas znaleść w wodzie.Poprosiły Ratownika aby Nas wywołał.Pan tłumaczył że może to zrobić tylko w nagłych przypadkach. l-) Jednak forumowiczki były nieugięte.Poprosiły Pana aby wywołał Katarzynka77 i aga54 :mrgreen: Pan Ratownik był troszke zdziwiony i zapytał co oznaczają te liczby bnggfgbfb Forumowiczki nie poddawały sie i zrobiły Panu wykład na temat RODO bnggfgbfb miały też kreatywniejszy pomysł.Chciały go poprosił o to że jak Nas wywoła to mamy sie spotkać pod barem :ymdevil: Mogły jeszcze dodać że jesteśmy z forum niepijemy .pl bnggfgbfb Na szczęście znalazłyśmy zguby zanim ubłagały Ratownika. :mrgreen: Chyba nigdy tak sie nie śmiałam. bnggfgbfb Tego sie nie da opisać kiedy siedzisz w wodzie i słyszysz..Prosze Pana prosze wywołać Katarzynka77 i aga54. :grin: To będziemy długo pamiętać i śmiejemy sie do teraz.Jednak wszystko co dobre szybko sie kończy i niestety wczoraj musieliśmy sie znowu rozstać. x_x Teraz czekamy do Świnoujścia.Chyba że wpadnie jakiś pomysł na spontanie aniodiabel .Dziękuje Wam za odwiedziny .Jesteście kochane i niezastąpione. @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, szekla, jerzak, Krzysztof Z., Wiki110, hofi, Mi, olka, aga54, Annaannaanna

Wątek Kasi 2019/12/11 11:33 #1232

• aga54
  • aga54 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2629
To ja Kasiu dziękuję, za zorganizowanie pobytu, za opiekę i cała stronę logistyczną. Z wyjazdu oprócz wspomnień przepięknych ,zabieram ciepło z atmosfery jaką stworzyli ludzie , z którymi przebywałam.Nic nie zastąpi rozmowy na żywo , gdzie tembr głosu, gestykulacja, wyraz twarzy współgrają z wypowiadanymi słowami. Naturalność osób, bezpośredniość i szczerość w wypowiedziach bezcenna . :-* :ymhug: Bardzo chciałabym aby znajomości zawarte na wyjeździe ,przeszły w formę koleżeńskości , a może też i w głębszą przyjaźń.
W gonitwie po dobrobyt zdarza nam się tracić nadzieję i nie zauważać tego co w życiu jest najważniejsze.(Kamil Bednarek)
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77, Wiki110, Mi

Wątek Kasi 2019/12/14 09:38 #1233

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Jestem już w Pl.Powiem szczerze że jest mi tu zimno :mrgreen: Lądowanie nie zaliczam do najprzyjemniejszych.Pani obok mnie wpadła w panike.Na szczęście tylko na strachu sie skończyło :-BD .Pozatym samolot był pełen pijanych pasażerów.Oczywiście Panowie :mrgreen: Jeden adorator siedział za mną .Odwaga po alkoholu.Chyba mam alergie na osoby pod wpływem.Byłam nie miła aniodiabel jak mnie Pan tak ciągle zaczepiał.Pani obok mnie sie śmiała że musze latać razem z mężem bnggfgbfb Spokojnie dałam sobie rade.Wyczuwam każdą ilość alkoholu i robie sie nieprzyjemna.Jakiś taki uraz.
Jutro jade do Młodego i to mnie cieszy. :-*
Za tę wiadomość podziękował(a): jerzak, Krzysztof Z., freelander, Wiki110, Alex75, Leoni, Kast001

Wątek Kasi 2019/12/16 00:53 #1234

• Wiki110
  • Wiki110 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 39
Podpisuję się obiema rękami..pod postem Aga 54 ..Dla mnie to był magiczny czas dzięki tobie Katarzynka77 nigdy nie zapomnę tych chwil spędzonych z wami oraz WSPARCIU jakie od was dostałam ...
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77, aga54

Wątek Kasi 2019/12/16 01:38 #1235

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dzisiaj nareszcie utuliłam Młodego.Zaskoczyłam go bo przyjechałam wcześnie.Mina bezcenna :mrgreen: Po drodze zastanawiałam sie czy zabrałam moją torbe :-? Jadąc zerknełam na tylnie siedzenie ale torby nie było.Pomyślałam sobie że pewnie jest w bagażniku.Kiedy przyjechałam do Młodego niemile sie zdziwiłam.Torby brak.Została u teściów.Było w niej oczywiście wszystko na 3 dni.Młody żartował że zrobiłam to specjalnie bnggfgbfb żeby poszaleć w sklepie. :mrgreen: Chcą nie chcąc zmuszona byłam kupić wszystko od bielizny po szczoteczke do zębów. :grin: Młody w tym czasie poszedł na siłownie.Wieczorem dotarliśmy do hotelu w Łodzi i kolejna niespodzianka.W pokoju zamiast dwóch pojedyńczych łóżek jedno duuuuże małżeńskie bnggfgbfb śmialiśmy już z tego.Młody jak zwykle skomentował..już wiem dlaczego ten gościu w recepcji tak sie na Nas patrzył .:ymdevil: My jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy czegoś co On już wiedział bnggfgbfb .Teraz śpimy jak za starych czasów tylko maleństwo troche urosło :lol:
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, williwilli55, freelander, Ilonka, Wiki110, hofi, Mi, Alex75, aga54, marcin, Leoni

Wątek Kasi 2019/12/17 01:00 #1236

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Padam ze zmęczenia ale jeszcze coś napisze.Wróciliśmy do hotelu o 24 :shock: Dzisiejszy dzień był bardzo intensywny.Rano po śniadaniu pojechaliśmy do Galeri .Młody poszedł na siłownie a ja zaliczyłam fryzjera i kosmetyczke :-* Zjedliśmy wspólny obiad.Porozmawialiśmy tak od serca.Bardzo dobra i rzeczowa rozmowa.Zostaliśmy zaproszeni na kawke do Młoddgo terapeutki która mieszka w Łodzi.Mieliśmy okazje wziąść na ręke Ptasznika :shock: tzn..ja nie wziełam ale dotknełam palcem :lol: Młody miał więcej odwagi.Takie domowe zwierzątko ma Pani terapeutka 3aa Porozmawialiśmy o Naszych obawach na wyjście.Dużo mi ta rozmowa pomogła i wniosła w moje rozkminki. l-) Wróciliśmy na chwilke do hotelu.Oglądaliśmy razem kabaraty .Tak sie śmiałam że aż z łóżka spadłam bnggfgbfb było wesoło.Zadzwoniliśmy do mojej mamy i Młody babcie wkręcił że kupił jej ptasznika bnggfgbfb Słyszałam ten strach w głosie.Wkręciliśmy ja :mrgreen: Po południu pojechaliśmy do Galeri Łódzkiej na zakupy przedświąteczne.Nie mogliśmy znaleść samochodu na parkingu no nie wiedzieliśmy na którym poziomie.Musieliśmy sie rozdzielić i szukac :ymdevil: .Wieczorem pojechaliśmy do kina na Jokera.Wróciliśmy padnięci.48 h z 21-latkiem to jest intensywność biegania .Ja jestem dynamiczna i trzeba nauczyć sie za mną biegać.Młody bije mnie o głowe.Dziś podczas obiadu powiedział że za wolno jem :mrgreen:
Za tę wiadomość podziękował(a): jerzak, freelander, Wiki110, Mi, olka, Alex75, aga54, marcin, Leoni

Wątek Kasi 2019/12/22 10:09 #1237

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dziś spałam smacznie :ymhug: dobrze było obudzić się o 9.30 :grin: .W te święta będziemy sami.Młody w ośrodku spędzi święta a Młodszy po Wigili leci do Polski do lubej. :-BD To pierwsze Nasze Święta od 21-lat bez chłopaków.Zaplanowaliśmy z mężem jak je spędzimy.Będziemy zwiedzać Islandię.Nigdy nie ma czasu bo zawsze coś.Cofniemy się w czasie kiedy nie było chłopaków i mieliśmy kotka :-BD
Młodszy zamówił dla lubej bransoletkę z grawerem.Będąc w Pl w ostatnim czasie przywiozłem ją.Chciał się pochwalić że już ma prezent dla lubej i napisał jej o tym.Chciał napisać..Mam już prezent dla Ciebie a napisał mam już bransoletkę dla Ciebie..kiedy się zorientował to niestety luba już odczytała wiadomość bnggfgbfb więc z niespodzianki lipa :ymdevil: Śmiałam się jak nic i tylko skomentowałem że niespodzianki to nie jest Twoja dobrą stroną medalu. bnggfgbfb
Jeszcze tylko 3 tygodnie i Młody wraca do domu po terapi.Już czekam na ten czas i odliczam dni. :-*
Za tę wiadomość podziękował(a): jerzak, williwilli55, Wiki110, Alex75, aga54, marcin

Wątek Kasi 2019/12/22 10:49 #1238

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Czesc moje malenstwo tam ze man sypia, corka niechciala jak byla mala, no to synalek nadrabia, a fika po nocach,IDE na lodowisko sztuczne, Bo tu po za deszczem nic innego. Znajoma ma wpasc na lunch, Reszta mij watek. Poustawiam

Wątek Kasi 2019/12/25 09:02 #1239

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Młodszy wczoraj poleciał w nocy do Pl.Kochane dziecko od 5 rano się zameldował że dotarł. :mrgreen: później że dotarł na dworzec :mrgreen: i jak wsiadł do pociągu to też zadzwonił.Spałam może z 3 h ale najważniejsze że dotarł bezpiecznie.My już po śniadaniu.Było pyszne szkoda tylko że chłopaki w Pl ale do tego chyba pora się przyzwyczaić :-BD Zaraz wskakuje do łóżka bo muszę odespać tą wielką wyprawę Młodszego.Rózgi nie dostałam pod choinkę czyli byłam grzeczna bnggfgbfb Każdy zadowolony z prezentów i to najważniejsze.Przedwczoraj spędziłam cały dzień w kuchni i wszystko pewnie trzeba będzie zamrozić.Chłopaki wrócą to będzie miał kto jeść.Zamówienia były i wywiązałam się z nich. 3aa Dziwnie trochę bez tych Naszych chłopaków.To Nasze pierwsze Święta od 21-lat kiedy jesteśmy sami.Mąż się śmieje i mówi..Chwilo trwaj :ymdevil: Z Młodym wczoraj rozmawialiśmy dwukrotnie i było wesoło :mrgreen:
Za tę wiadomość podziękował(a): Wiki110, olka, Alex75, Leoni

Wątek Kasi 2020/01/10 09:57 #1240

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Wątek Kasi trzeba odświeżyć :mrgreen: Już się nie mogę doczekać dnia jutrzejszego kiedy to będzie ten ostatni raz kiedy będę w odwiedzinach u Młodego.Tym razem go zabiorę że sobą Mojego małego chłopczyka :ymhug: Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i dziś wieczorem wylece o czasie.Jednak mogę się spodziewać wszystkiego .Od paru dni na Islandi co drugi dzień są alerty pogodowe. Śnieg i jeszcze raz śnieg A do tego straszne sztormy.Wczoraj przeglądałam pogodę na dziś.Będzie kiepsko wieczorem .więc tak naprawdę jestem przygotowana na to że wylot będzie przesunięty chyba że Siła Wyższa :-BD pomoże. Jutro o godz 10 jest zakończenie w ośrodku.Wczoraj przygotowałam Młodego na taką ewentualność że po prostu mogę nie dojechać na czas.Powiedział nie przejmuj się tylko nie zapomnij mnie odebrać :lol: .Cały Młody.Bardzo się cieszę że wraca do domu.Znowu będzie pełna chata i kolejka rano do łazienki :ymdevil: Wszyscy na niego czekamy.Ktoś mi kiedyś powiedział..zostaw go z tym on wróci do Ciebie i właśnie wraca.Zupełnie inny młody człowiek. @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, jerzak, williwilli55, freelander, Ilonka, Wiki110, hofi, Aga89, olka, Alex75, Myszałek37, aga54, marcin i jeszcze 1 innych osób również podziękowało.

Wątek Kasi 2020/01/10 10:22 #1241

• Alex75
  • Alex75 Avatar
  • Z dala
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 9671
Kasia cieszę się razem z Tobą. Mam nadzieję, że z lotem będzie w porządku. W UK właśnie słonko wyszło :)

Wątek Kasi 2020/01/12 21:02 #1242

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Wszystko przebiegło sprawnie pomimo tego że samolot był opóźniony o godzinę z powodu warunków pogodowych.Siła wyższa zadziałała i dojechałem na miejsce przed czasem :-BD Młody dzwonił kiedy jechałam chyba troszkę się denerwował że nie dojadę na zakończenie.Dałam radę kto jak nie ja. winmer Zakończenie było bardzo ciekawym przeżyciem. Pacjenci ośrodka wspominali Młodego na początku jego drogi.Mówili że pamiętali że widzieli w nim to że chciał tych zmian że był tym wszystkim zmęczony.Wykorzystał ten czas 6 miesięcy maksymalnie. Włożył w swoje zdrowienie dużo pracy nad sobą .Początek nie był łatwy.Pamiętam ten czas kiedy zadzwonił do Nas po tygodniu.Pod słowami kocham Was kryły się pretensje i złość.Pamiętam.ten czas kiedy wymyślił sobie że na Święta pojedzie do dziadków w odwiedziny x_x Ręce opadały.Jednak forumowicze pomogli w tym czasie.Za to jestem im wdzięczna.Tłumaczyli że jeszcze jest kawał czasu do Świąt i aby się tym nie przejmować już teraz.Mieli rację.Odciełam się od tego i mówiłam zrobisz jak chcesz.Wszystko potoczyło się inaczej .Myślę że z perspektywy czasu chciał Nam zagrać na nosie.Wiedział jaka będzie Nasza reakcja.Było minęło to już za nami. :-BD Młody teraz to zupełnie inny młody człowiek.Przystojny wysportowany i przede wszystkim myśli zupełnie inaczej.Od wczoraj ciągle mnie zaskakuje pozytywnie.Rozmowa z nim to przyjemność A bycie jego mamą to zaszczyt.Fajnie było się do niego przytulić i usłyszeć mamo kocham Cię i jesteś dla mnie najważniejszą kobietą. :-* Pewnie tą najważniejszą to do czasu :grin: Było mu troszkę ciężko wyjechać mówił że spędził tu kawał czasu i są tam ludzie którzy na zawsze pozostaną w jego pamięci.Jednak pomimo wszystko bardzo już chciał wrócić do domu.Jutro wylatujemy do domu i cieszymy się że rodzinka będzie w komplecie.Czas pokaże co przyniesie.Jednak nie boję się już i wierzę w niego.Życze mu z całego serca aby mu się udało. @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, Moni74, szekla, jerzak, freelander, Ilonka, HENIEK, Wiki110, hofi, Aga89, olka, Alex75, Myszałek37, aga54 i jeszcze 1 innych osób również podziękowało.

Wątek Kasi 2020/01/15 19:26 #1243

• Wiki110
  • Wiki110 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 39
Kasiu ...tylko dzięki twojej determinacji i bezwarunkowej miłośći twój syn stał się tym mężczyzną którym jest Teraz. Po roku znajomość i naszej w realu mogę z całym przekonaniem stwierdzić że jesteś wspaniała kobietą , oklaskiii przyjaciółką bardzo dobrym człowiekiem.Zawsze można liczyć na twoje wsparcie ..Trzymam mocno kciuki za Was...
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77, aga54, Leoni

Wątek Kasi 2020/01/15 19:56 #1244

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Nasz powrót na Is do najwspanialszych nie zaliczam.Wsiadając do samolotu przeglądaliśmy pogodę kiedy będzie lądował samolot.Było kiepsko. :shock: siła wiatru 56m/s Nam wystarczyła.Wiedziałam że będą kłopoty z lądowaniem.I były :shock: Byliśmy dosłownie nad pasem i pilot nie podjoł próby lądowania.Lataliśmy sobie nad Islandią1h :mrgreen: i następna próba tym razem udana :-BD W końcu na ziemi i niespodzianka. Nie możemy opuścić samolotu bo to zagraża bezpieczeństwu pasażerów x_x i kolejna godzinka.Kiedy wkońcu odebraliśmy bagaże i wyszliśmy z lotniska to z tego wszystkiego strasznie zakręciło mi się w głowie.Chłopaki się zorientowali i zareagowali.Młody oczywiście skomentował.Mamie się zakręciło w głowie od ilości tych lądowań :ymdevil: Marzyłam tylko aby dotrzeć do domu.Od wtorku rano znów było jak dawniej pełna chata i kolejka do łazienki :grin: Młody od wtorku zaczął prace.Pracuje u taty.Przez dwa dni się nie pozabijali to nie jest źle.Mają teraz wspólne tematy..praca :mrgreen: Młody mnie bardzo zaskakuje kupił nową kartę z nowym numerem telefonu.Starą zniszczył.Zrobił to 6 miesięcy temu.Fcb założył nowego będąc w ośrodku.Na starego nie wchodzi i mówi że nie pamięta hasła bo był pod wpływem.Dzisiaj miał terapię. Sam sobie ją zorganizował. Wczoraj pojechali z bratem na trening :ymhug: dobrze się dogadują jak na ten czas.
Dzisiaj rano zadzwonił Młody i mówi mamo muszę Ci coś powiedzieć :shock: gdzieś tam coś się włączyło.Pomyślałam sobie że to jakaś stara sprawa. Młody mówi że wczoraj jak czegoś tam szukał w biurku to znalazł papierosy.Czyli Młodszy testuje palenie x_x Młody stwierdził że porozmawiamy z nim razem i musimy go zawrócić z tej drogi :mrgreen: Wróciliśmy z pracy a Młodszy że szkoły i zaczęła się rozmowa .Zgadnijcie kto mówił :grin: i nagle Młody przysłuchuje się temu co mówię do brata i mówi..Czuje się jakbym miał Deja vu bnggfgbfb i wszyscy wybuchneliśmy śmiechem całą czwórka buahaha .
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, szekla, freelander, Wiki110, olka, Alex75, aga54, Leoni

Wątek Kasi 2020/01/16 16:59 #1245

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum

Kasiu ...tylko dzięki twojej determinacji i bezwarunkowej miłośći twój syn stał się tym mężczyzną którym jest Teraz.

Kochana Wiki ta determinacja była tylko i wyłącznie Młodego.Bez jego chęci trzeźwienia ja nie mogłabym zrobić nic.Z mojej strony była konsekwencja ten jedyny raz w 100%.To była bardzo trudna decyzja pozostawienia go w Pl.Dostałam wtedy bardzo dużo wsparcia od forumowiczów.Ktoś napisał inni dzwonili tylko po to aby powiedzieć że są ze mną.Ktoś mi powiedział wtedy że to może być przełom i był.Dziękuje Ci za Twoją przyjaźń.Jest bezcenna @};- Śmiejemy się razem jak jest taka potrzeba to płaczemy :mrgreen: ale przede wszystkim się wspieramy i oczywiście pijemy kawkę na biegu ~O) .
Za tę wiadomość podziękował(a): Wiki110, aga54, Leoni

Wątek Kasi 2020/01/16 20:25 #1246

• Jurek
  • Jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 4331
Kasiu a ja się cieszę ,że Wy jesteście Wszyscy razem i cieszycie się swoim szczęściem. :grin:
Niech trwa %%- :grin:
Pomagając sobie pomagasz innym.
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77, Wiki110

Wątek Kasi 2020/01/27 00:26 #1247

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Mam wene :grin: więc coś jeszcze naskrobie.Wekend pracujący tym razem w domku.Wielkie sprzątanie ogarnięte.Nawet okna się załapały po tych śnieżycach.Już się prosiły o mycie.Sernik pachnie jedzonko zrobione na jutrzejszy przyjazd Młodszego lubej :mrgreen: Młodszy się wykazał i wysprzątał pokuj.Nawet nie marudził i zmienił pościel dla brata(jakie kochane rodzeństwo)
Chłopaki się dogadują jak dawniej.Nie ma zgrzytów jak na dzień dzisiejszy.Pomagają sobie wzajemnie.Młodszy trenuje Młodego w boksie A Młody w zamian motywuje Młodszego do biegania.Pierwszy ich bieg skończył się tym że Młodszy chciał dorównać bratu i po paru kilometrach wysiadł...A brat upominał biegnij swoim tępym. l-) Młodszy chciał się wykazać przed bratem.Rozmawiali wieczorem o tej sytułacji.Młody tłumaczył .Fajnie było słyszeć jak rozmawiają ot tak po prostu.Wczoraj wieczorem Młodszy przyszedł z zapytaniem czy może wziąść mój laptop.Odmówiłam.Za chwilę Młody przyszedł w delegacji w sprawie laptopa i tak mnie urobił że się zgodziłam :mrgreen: Młodszy się śmiał że brat umie mamę urobić.Chyba ma dar manipulacji dalej aktywny :grin:
Młody pracuje.Praca mu się podoba.Pilnuje odpoczynku.W sobotę zawsze ma wolne.Chodzi na boks,biega dwa razy w tygodniu po 10km. :shock: Obojętnie jaka pogoda .Terapię ma raz w tygodniu.Tego wszystkiego jak na dzień dzisiejszy się trzyma.
Wiem że to jeszcze można by powiedzieć bańka mydlana i może w każdej chwili zrobić buum. Staram się o tym nie myśleć i nie nakręcić się.Wiem że nic nie mogę zrobić oprócz tego że mogę go wspierać i robię to każdego dnia.Ciesze się jak dzwoni kiedy jestem w pracy i pyta tak po prostu.. Mama A co tam u Ciebie. :-* Czasami prześle jakiś śmieszny filmik na messie .Takie Nasze stare czasy.Znowu pełna chata.Ciesze się jak ich widzę razem.To najpiękniejszy widok dla mamy.Niedawno Młody obchodził 21-urodziny.Od 3 lat pierwsze trzeźwe :-BD Życzyłam mu przede wszystkim trzeźwości do końca jego dni.Rok temu pewnie by to skomentował że przesadzam.Teraz przyjął te życzenia zupełnie inaczej.Doroślej. :-BD
A teraz ja l-) znowu szkoła.Za tydzień egzamin i muszę do niego się dobrze przygotować.Jeżdze na siłownię i czasami z chłopakami na boks ale wracam poobijana :mrgreen: Jednak się nie poddaje.Wróce do formy i ja im pokaże aniodiabel .Chłopaki się śmieją.Mówia że kobiet nie biją. :lol: .Dziękuję moim wspaniałym przyjaciołom którzy wspierają każdego dnia.Poprostu są .Nie wyobrażam sobie życia bez nich.Dzień bez nich to dzień stracony. :mrgreen: Jesteście kochani :-* Dziękuję również za privy .Fajnie że ktoś pamięta aby napisać i zapytać.Mam nadzieję że wszystkim odpisałam.Musze zrobić porządek bo już się sama pogubie. :grin: Teraz uciekam do spania i życzę Wam wszystkiego dobrego. %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Annika75, Magda, Havana, williwilli55, Benia, bnatka, Ilonka, Wiki110, olka, Myszałek37, aga54, marcin, Leoni

Wątek Kasi 2020/02/07 09:08 #1248

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dobrze że już piątek.Ciesze się ogromnie.Dziś była śmieszna sytułacja :lol: Wczoraj wróciłam z dyżuru i padłam. Rano jak budzik dzwonił to wstałam go wyłączyć i...Na chwileczkę położyłam się spowrotem.Całe towarzystwo wstało i zapomniało o mnie że ja sobie tą chwilkę jeszcze śpię w sypialni :ymdevil: obudził mnie trzask drzwi jak już wychodzili 7.20.Jeszcze tak szybko nie brałam prysznica bnggfgbfb da się?da się haha.Zadzwoniłam do nich z podziękowaniami że zapomnieli o mamusi :lol: Śmiali się ze mnie.Nie ma to jak rodzina.Najważniejsze że dotarłam do pracy na czas.Wekend wolny i wykorzystam go dla siebie.Młody dwa dni temu powiedział mi ..że ja nie mam wogóle czasu dla siebie i chyba ma rację. :-? Dbam.o wszystkich tylko nie o siebie.Jednak w planach mam wyjazd do Pl .Taki babski wekend :grin: I już się nie mogę doczekać.Znowu będę tulić te moje wariateczki :mrgreen:
Młody jak narazie i oby tak dalej idzie do przodu.Pracuje ale z rozsądkiem. Ćwiczy boks ..biega..A najważniejsze że uczestniczy w terapi.
Młodszy bierze przykład z brata i czasami idą razem biegać.Po odwiedzinach lubej stwierdził że kobieta to wydatek :mrgreen:
Powiem szczerze że przyzwyczaiłam się do Naszego gościa i było mi smutno jak wyjechała.Druga kobieta w domu i było ciekawie.Czasami jak czytałam książkę w sypialni to przychodziła pogadać.To był fajny czas .Zawsze chciałam mieć córke :mrgreen: Życzę Wam wspaniałego weekendu kochani.Teraz uciekam troszke popracowac. :mrgreen:
Za tę wiadomość podziękował(a): kalka, jerzak, Benia, Krzysztof Z., Zakapior, HENIEK, Wiki110, Alex75, aga54, Leoni

Wątek Kasi 2020/02/07 15:11 #1249

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Czesc chcesz mnie corke wez moja na utrzymanie GRATIS bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb ,nawet zezwlam na adopcje do lipca masz czas,potem pyskatka konczy 18 lat,u mnie tez idzie dobrze,konto aal anonek sie poserzylo no coz zycie,zale mijaja jakies tam stare.Islandia he jeszcze nie wiem gdze zawitam wtym roku ,ale chcialabym hmm grecja ,turcja jednak moze ,majorka ehhh zobaczymy,a dalej jest spokoj u nas,

Wątek Kasi 2020/02/09 17:10 #1250

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum

Czesc chcesz mnie corke wez moja na utrzymanie

Sylwia gdybyś miała noworodka to chętnie :grin: takiego maluszka chętnie bym pobawiła. Nastolatków to ja posiadam dwóch :ymdevil: Też plany urlopowe jak na dzień dzisiejszy jeszcze w rozsypce .Mąż chce jechać w góry A ja nad morze :YMAPPLAUSE: Chyba spędzimy urlopy osobno w tym roku.Pozdrawiam.Sylwia @};-

Wątek Kasi 2020/02/15 10:30 #1251

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Sobota 15 luty.Dziś mija 7 miesięcy kiedy Młody jest trzeźwy.Nie myślałam że nadejdzie ta chwila kiedy zacznie trzeźwieć naprawdę.Zawsze wydawało mi się że jest Młody i upłynie wiele lat zanim coś do niego dotrze.Wiele osób mi mówiło że jest Młody i może to szybciej do niego dotrze.Tak się stało.Myśle jednak że przyszła ta chwila kiedy to On postanowił przerwać picie.To jego zasługa i nikogo innego.On po prostu chciał A chcieć to móc. :-BD
Widzę każdego dnia ile pracy wkłada w swoją trzeźwość.Nie robi tego z pewnością na pupościsku.Jeśli coś go męczy to rozmawia o tym z terapeutą. Odezwał sie do swojej przyjaciółki .Jednak odmówił spotkania.Namawial ja na bieganie.Jednak chyba nic z tego nie wyszło.Ta sytułacja rozeszła sie po kościach.Znalazł kolege z treningu i razem biegają dwa razy w tygodniu .Chodzi na boks.Opłacił sobie trenera i jeździ z Młodszym.Wczoraj dostał baty od niego na treningu :mrgreen: Jednak wszystko robi z rozsądkiem.Młody wziął też odpowiedzialność za swoje czyny z przeszłości.Przed pójściem do ośrodka powiedział Nam że przyjdzie mandat za jazdę po alkoholu(prawo jazdy brak)po amfetaminie..itd.Wtedy przyjęłam do wiadomości jednak wiedzialam że nic z tym nie będę robić.To jego problem.Jest dorosły.Mandat przyszedł pod koniec roku..całą rozpiska przewinień i kwota 12 tyś zł. :shock: Zadzwoniłam wtedy i poinformowałam że Młody przebywa w ośrodku na leczeniu i wraca w styczniu.Tyle mogłam zrobić.Młody wrócił w styczniu i wzioł odpowiedzialność za to.Zadzwonil na komisariat.Pojechał podpisać dokumenty. Gdyby tego nie zrobił skończyło by sie to sprawą karną.Powiedzial że rozłożył sobie ten mandat na raty.On Nas nawet nie pytał czy byśmy mu pożyczyli aby wpłacił całość.Wiedzial co powiemy.Podeszliśmy też do tego na przyszłość.Splaca też dług który ma u Nas.Karteczka na lodówce jest cierpliwa :mrgreen: Ustalił kwotę i spłaca.Mój mąż miał pomysł aby mu to anulować jednak wybiłam mu to z glowy.Wytłumaczyłam dlaczego nie możemy tak zrobić. Dotarło :-BD
Teraz ja 3aa za trzy tygodnie jadę do Pl na spotkanie z dziewczynami moimi.Już się nie mogę doczekać.Postanowiłyśmy że zrobimy coś dla siebie.Taki babski weekend. @};- Chyba każda z Nas potrzebuje tego spotkania.Będzie energia na przyszłość.Życze Wam.wspaniałej soboty. :-*
Za tę wiadomość podziękował(a): kris66, Kingarocznik94, HENIEK, Wiki110, olka, aga54, marcin, Leoni, Laura80
Ostatnia edycja: przez Alex75. Powód: Wulgaryzm

Wątek Kasi 2020/02/15 11:41 #1252

• Alex75
  • Alex75 Avatar
  • Z dala
  • Moderator
  • Moderator
Kasiu wiesz, że na forum nie używamy wulgaryzmów. W słowniku to słowo widnieje jako wulgaryzm i każde inne pochodzące od niego tak samo jest traktowane.
Dzisiaj ostrzeżenie ale następne użycie będzie skutkowało czasową blokadą konta.
ostzezenie
Za tę wiadomość podziękował(a): Benia, Zakapior

Wątek Kasi 2020/02/15 12:29 #1253

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Alex uważasz że to poprawione słowo przez Ciebie wygląda lepiej.? :-? Na pewno słodziej .No ale niech tak będzie że to moje to wulgaryzm. @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Wiki110

Wątek Kasi 2020/02/15 12:40 #1254

• Alex75
  • Alex75 Avatar
  • Z dala
  • Moderator
  • Moderator
Kasia, jak napisałam wcześniej, tak te słowo definiuje słownik. Innym też była zwrócona na to uwaga a wszystkich nas obowiązują te same zasady.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zakapior, Katarzynka77

Wątek Kasi 2020/02/15 12:55 #1255

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Alex użyłam tego słowa bo często Ono pojawiało się w postach alkoholików.Każdy wie o co chodzi.Tak naprawdę nie pomyślałam że to wulgaryzm ale masz rację puposcisku brzmi ładniej. :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): Alex75

Wątek Kasi 2020/02/15 14:39 #1256

• aga54
  • aga54 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2629
Przyjemnie się czyta i ciepło na duszy robi jak widać , że praca syna nie idzie na marne. Nawet nie wiem czy wypada pisać oby tak dalej :)Ale trzymam kciuki to na pewno.
W gonitwie po dobrobyt zdarza nam się tracić nadzieję i nie zauważać tego co w życiu jest najważniejsze.(Kamil Bednarek)
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77, Wiki110

Wątek Kasi 2020/03/01 01:54 #1257

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Ah ta dzisiejsza bezsenność.Wróciłam z dyżuru i grzecznie położyłam się spać ale tak zaczęłam się wiercić że wkońcu wstałam. :mrgreen: Pomyślałam sobie że poczytam sobie co ciekawego na forum.Lubie tu zaglądać i to się chyba nie zmieni.Mam troszkę zaległości w postach ale spokojnie nadrobie l-) .Na is zima na całego.Jednym słowem zasypało Nas troszkę.Wczoraj zakopałam się samochodem bo wjechałam w zaspe.Pan był tak dobry i wypchnoł mnie .Nie ma to jak silny facet winmer .Podziękowałam grzecznie bo chyba musiałabym dzwonić do swoich panów żeby mnie ratowali z opresji.Młody od jakiegoś czasu stał się jakiś hm..przewrażliwiony na punkcie mojego bezpieczeństwa.Pyta czy dojechałem do pracy :-? Jak jestem na dyżurze i zawsze kończę o tej samej godzinie to pisze czy już jade :-? Tak jakby czuł się pewniej gdy jestem w domu .Może to zwyczajna troska.Nie będę tego rozkminiać za bardzo.
Fajnie się dogadujemy.Pisze będąc w pracy.Czasami wyśle coś śmiesznego.Rozumiemy się bez słów.Śmiejemy się z tego samego. :mrgreen: Młody dalej idzie trzeźwą drogą ale w ostatnim czasie miał parę trudniejszych dni.Doznał kontuzji barku.Taki stan trwał tydzień.Teraz już dobrze wrócił na treningi.Na treningi chodzą razem z Młodszym i się tam tłuką.Dobrze że tego nie widzę. x_x Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.Zgadzam sie.Młody coraz lepiej dogadują się z Tatą.Ja się do tego nie mieszam.Niech sobie załatwiają swoje potyczki słowne między sobą.
Wczoraj popołudniu włączyłam sobie film.Wziełam kocyk i było miło i przyjemnie do czasu jak Panowie nie wrócili z pracy.Rozgadali się tak na temat pracy że nie słyszałam co się dzieje na filmie.Pogoniłam ich. :wmur:poszli dyskutować do drugiego pokoju.
Następny tydzień jest tylko mój.Wykorzystam go na 100%.W planach jest spa..teatr..kawka i dobre jedzonko oraz najlepsze towarzyszki do tego wszystkiego :lol: One dają mi siłę i uśmiech z buzi nie schodzi.Czasami jest gorszy dzień ale One zawsze podniosą mnie gdy chce upaść.Za to bardzo im dziękuje :-* A teraz czas na sen . :shock:
Za tę wiadomość podziękował(a): williwilli55, AgaMars, Zakapior, Ilonka, HENIEK, Wiki110, Alex75, marcin, Leoni, Annaannaanna

Wątek Kasi 2020/03/02 21:29 #1258

• Annaannaanna
  • Annaannaanna Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2945
Kasia czytam Cię od popołudnia.
Chciałam się przywitać. Dziękuję Ci za Twój wątek. Czytałam z wypiekami na twarzy. Ogromnie Cię podziwiam. Dla mnie alkoholiczki, współ i dda Twoje wpisy i odpowiedzi na Twoje wpisy są jak złoto. Bardzo dużo się z nich dowiedziałam. Dziękuję. O trzymam mocno kciuki za Was.

Wątek Kasi 2020/03/03 11:50 #1259

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum

Kasia czytam Cię od popołudnia.
Chciałam się przywitać. Dziękuję Ci za Twój wątek. Czytałam z wypiekami na twarzy. Ogromnie Cię podziwiam. Dla mnie alkoholiczki, współ i dda Twoje wpisy i odpowiedzi na Twoje wpisy są jak złoto. Bardzo dużo się z nich dowiedziałam. Dziękuję. O trzymam mocno kciuki za Was.

Witam Aniu.Czytaj ile chcesz.Włożyłam w mój pokoik wiele pracy..wiele czasu tu spędziłam..czasami pisałam po nocach..A najwięcej włożyłam w to serca.Każdy wpis w moim wątku coś mi pokazywał.Gdy się nawet gdzieś na początku z czymś nie zgadzałam to zawsze brałam coś dla siebie.Jestem wdzięczna tym ludziom że poświęcili chwilkę dla mnie.Dzięki temu jestem teraz w miejscu w którym jestem.To taki mój drugi dom :mrgreen: Dziękujemy Aniu za kciuki i My ze swojej strony będziemy trzymać je za Ciebie @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, williwilli55, Wiki110, Leoni, Annaannaanna

Wątek Kasi 2020/03/04 13:58 #1260

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Takie przemyślenia mi ostatnio chodzą po głowie.To cos o czym rozmawiamy między sobą.
Chciałabym o tym napisać jak dziś ja jako matka osoby uzależnionej traktuje alkohol.

Kiedy byłam nastolatką to oczywiście alkohol istniał w moim życiu.Były imprezy spotkania urodziny.Jednak nigdy nie przesadzałam z alkoholem byłam raczej koneserem takich trunków.To zawsze był ciekawy drink,coś nowego.Zawsze miałam jednak hamulce pewnie ze względu na to że mój tato nadużywał alkoholu.
Kiedy wyszłam za mąż to już prawie w ogóle alkohol dla mnie nie istniał.Pojawiły się dzieci ..karmienie ..i odpowiedzialność za nie.Często była powodem do żartów w mojej rodzinie bo wszyscy wiedzieli że ja nie pije.Czasami mój teść żartował że jestem wrogiem alkoholu. l-) Coś w tym było.
W Naszym domu nigdy też mąż nie nadużywał alkoholu.
Od czasu kiedy uświadomiliśmy sobie że Nasz syn jest alkoholikiem nie mamy w domu oczywiście żadnego alkoholu.To było coś pierszego co usłyszeliśmy od terapeuty w ośrodku..PROSZE POZBYĆ SIE CAŁEGO ALKOHOLU Z DOMU..
Sylwester 2018/2019 wracaliśmy z Polski.Pamiętam że wtedy napiłam sie łyczka szampana tak tylko jako toast.W rozmowie ze znajomym pod koniec roku uświadomiłam sobie że za niedługo minie rok jak nie miałam okazji ani chyba chęci do sięgniecia po alkohol.Mam do niego jakis żal ..to taki mój wróg bo zawładnął umysłem mojego syna.Oczywiście za zgodą właściciela umysłu l-) Często rozmawiamy miedzy forumowiczkami o tym zjawisku i One czują to samo.Teraz alkohol stał sie dla nich bardziej niż obojętny.On zabrał tym kobietom mężów ..mężczyznom żony...matkom córki i synów.Ot takie moje przemyślenia :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): kris66, jerzak, williwilli55, Wiki110, Alex75, aga54, marcin, Leoni