Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Dziennik Uczuć jest lusterkiem w którym można przyglądać się swojemu wnętrzu.

TEMAT:

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/05/30 13:46 #561

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Otrzymane podziękowania: 16160
U mnie w ogródku czereśnie jeszcze nie zdążyły dojrzeć, a już zaczynają gnić, z powodu tego zimnego i mokrego maja. Ale szpaki już ucztują na wierzchołku czereśni.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Z.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/05/30 19:08 #562

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 9663
Z racji tego, że u mnie raczej wszystko w porządku - emocjonalnie i prawie zdrowotnie chciałbym dziś napisać jeszcze coś o moich początkach. Coś, co mam w pamięci i powinno tutaj być.
Ostatnio u Agniechy pisałem trochę o nagannych zachowaniach, które prezentowałem jako czynny, w ogóle nie zauważając tego, że te zachowania są złe. Zawsze potrafiłem je wytłumaczyć, usprawiedliwić - no klasyk, alkoholik jest „najmądrzejszy na świecie” nawet jak w rowie leży to wina jest po stronie świata, ludzi, wyjątkowo niesprzyjającej aury, itd. U siebie też wymieniałem te zachowania nie raz, ale w ramach wstępu napiszę jeszcze o jednym.
Kiedy zarejestrowałem się na swoim pierwszym forum bardzo dużo czytałem. Czytałem kilkudziesięciostronicowe wątki alkoholików, którzy byli już trzeźwi od lat. Ktoś powie - bardzo słusznie, ale moja (pijana, bo mentalnie byłem nawalony jak się masz) motywacja była taka, iż szukałem na tych ludzi „haków”, by w razie czego móc im wytknąć ich własne błędy w dyskusji. Taki byłem... chory.
Dziś wspominam to z niesmakiem, ale nie tylko, bo mimo wszystko, mimo tej chorej motywacji wyniosłem z owych wątków bardzo wiele. Przede wszystkim nadzieję, ale o tym także wspominałem tutaj co najmniej kilka razy.
Była taka historia, która wstrząsnęła mną szczególnie i przez kilka dobrych miesięcy, a może nawet przez rok nie miałem bladego pojęcia czemu akurat to świadectwo tak wryło się, nie, nie wryło - wwierciło się mi w głowę. Słyszałem/czytałem gorsze „horrory”, więc dlaczego akurat to?
Historią nie mogę się podzielić, gdyż nie mam kontaktu z tym kolegą, więc nie mogę poprosić go o zgodę. Natomiast mogę napisać, że w kilku zdaniach opisał bardzo precyzyjnie swój ostatni dzień picia, po którym poszedł po pomoc.
Ja, czytając to myślałem - okropne, straszne, jak można doprowadzić się do takiego stanu, nie wyobrażam sobie tego, ja bym nigdy tak nie mógł, etc.
To świadectwo jednak zostało mi w głowie. I wiecie co, moi drodzy? Dopiero po paru miesiącach „zaklikało” czemu akurat to tak zapamiętałem.
Bo byłem w identycznej sytuacji tylko to wyparłem. Kiedy czytałem kolegę na jego miejscu widziałem siebie. Wprawdzie tylko w sensie, że mógłbym tak skończyć, gdybym nie przestał pić, bo zbyt głęboko wyparłem wspomnienia, ale mimo tego zrobiło to na mnie wrażenie i spowodowało, iż zacząłem inaczej postrzegać chorobę.
A teraz moja historia. Jak wiecie po śmierci ojca wpadłem w ciąg. Był to mój najdłuższy i najbardziej destrukcyjny ciąg w mojej „alkoholikowej karierze”. Ciąg, do którego nie chciałem się przyznać nawet już podczas terapii po ponad pięciu miesiącach nie picia. Twierdziłem uparcie, że nie piłem ciągami, a tzw „film” urwał się mi może ze dwa razy na studiach czyli „dawno i nieprawda”. Tymczasem prawda jest taka, że do dziś nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnie, co w trakcie tego ciągu robiłem. Ale co nieco wróciło. Piłem, bo owszem byłem uzależniony, ale wtedy to nie było tylko to, piłem, żeby nie czuć. Opisuję, nie usprawiedliwiam. Ból pomimo chlania był taki, że chlałem więcej i więcej, żeby go zapić. Piłem dopóki nie padłem, co trwało koszmarnie długo, wcześniej łaziłem bez sensu, gadałem do lustra, pamietam, że w końcu przed tym lustrem się popłakałem (na pogrzebie nie uroniłem ani łezki ani później też) i pamiętam, iż któregoś dnia picia mój organizm powiedział stop. Stałem ze szklanką i kiwałem się. Chcę się napić, ale wiem, że jak się napiję to rzygnę. „Przekalkulowałem” to sobie (czujecie, klimat - „przekalkulowałem”), że jak rzygnę na podłogę to będzie niedobrze, więc poszedłem ze szklanką kiwać się nad zlewem w kuchni. Jakby co.
Jakby co...
Tego czy się napiłem czy rzygnąłem czy nie napiłem się i rzygnąłem nie pamiętam. Pamiętam jak wychodziłem z tego ciągu, ale forum nie jest dobrym miejscem, by dzielić się rzeczami, których nie należy robić w takiej sytuacji. Aczkolwiek można się domyślić.
Potem miałem przerwę miesiąc czy półtora, następnie dwa miesiące picia „rekreacyjnego”, potem znów przerwa, bo dotarło do pijanego łba, że kobita jednak z tym rozstaniem nie żartowała. Ciąg dalszy znacie.
Po co to napisałem? Bo chciałem, by tutaj było. Bo jestem wdzięczny za każdą pomoc, którą otrzymałem, nawet od kogoś zupełnie nieświadomego, że akurat mnie pomaga. Bo może ktoś coś sobie z tego weźmie dla siebie.
Bo zupełnie tego nie widząc kroczyłem ku destrukcji, co z tego, że raz szybszym, raz wolniejszym krokiem, a dziś każdego dnia żyję swoim życiem.
Takim jakie jest, raz jest lepsze, raz gorsze, ale moje. Z wszystkimi kłopotami i radościami, czasem wręcz banalnymi jak... truskawki :mrgreen:
No. To tyle.

A nie. Warto być trzeźwym :-BD %%-
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”
Za tę wiadomość podziękował(a): Marta74, Magda, Havana, Tomoe, AgaMars, Benia, steppenwolf, Muro, Katarzynka77, Iga, olka, Alex75, Masza

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/05/30 19:52 #563

• Namika
  • Namika Avatar
  • Gość
  • Gość

..a dziś każdego dnia żyję swoim życiem.
Takim jakie jest, raz jest lepsze, raz gorsze, ale moje. Z wszystkimi kłopotami i radościami..

Ja wreszcie też zaczynam żyć swoim życiem i myśląc o tym odczuwam wewnętrzny spokój. Nie jest idealnie, ale nie ma być. Ma być w zgodzie ze sobą.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/05/30 20:39 #564

• olka
  • olka Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 5769
Truskawki są bardzo ważne. l-)

Ostatnio ukułam takie stwierdzenie - trzeba się otworzyć.

Wiem, że nie jestem pierwsza ale dotarło do mnie inne znaczenie tego słowa. Widzę siebie i widzę inne osoby - te otwarte i te, które jeszcze nie wiedzą jak to zrobić.
Myślę, że są takie, które mogą nie uczynić tego nigdy. Po obu stronach tej barykady.
Ja też cieszę się życiem. Na przykład sadzeniem kwiatków. %%-
"Przeszłość minęła, dokonała się.
Istnieje tylko doświadczenie chwili"
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Krzysztof Z., Iga

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/05/31 19:34 #565

• Płotka
  • Płotka Avatar
  • Gość
  • Gość
Dzięki za ten dłuższy wpis. Bo rzadko się otwierasz.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/05/31 19:48 #566

• Benia
  • Benia Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu..
  • Otrzymane podziękowania: 9829
Lubię Cię czytać. Fajnie,że się tym dzielisz z innymi. @};- %%-
Dobrego wieczoru. :mrgreen:
Opuszczenie toksycznych ludzi to ważny krok do bycia szczęśliwym.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/05/31 20:21 #567

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Beniu, wzajemnie @};-
Płota :ymdevil: %%- Ty tak serio? Ja w tym wątku (faktycznie, może nie ostatnio, ale wcześniej) tak „się sprułem”, wywaliłem te najmniej ciekawe - choć oczywiście moim subiektywnym zdaniem - „wyczyny”, przeżycia i stany emocjonalne, że część forumowiczów może dziwić się jakim cudem obyło się u mnie bez leków i kaftana buahaha
Ja też czasem sam temu sam się dziwię ^^)
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Benia, Namika, Katarzynka77

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/03 16:51 #568

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dzisiaj bardzo luźna terapia, choć wróciłem też do tematu upajania się ciepłem, pogodą, czasem spędzonym beztrosko z bliskimi... bo wtedy łatwo coś przeoczyć bądź zaniedbać. Mam zresztą nauczkę z ub.r. Myślę, że wyciągnąłem z niej odpowiednie wnioski.
Jednakże humor mam taki jaki mam, gdy słońce daje czadu także kto ma się spodziewać ten niech się spodziewa niekoniecznie mądrych, typowych dla mnie żartów na priv buahaha
Choć nie jutro. Jutro zaprosiłem sąsiada na „balkoning”, bo w tym roku jeszcze nie był i będę „dokuczał” jemu, a co bnggfgbfb
Dobrego tygodnia wszystkim %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Namika, Katarzynka77, olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/04 20:36 #569

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Zajrzałem przeczytać privy :mrgreen: Przy okazji zerknąłem też w dwa wątki i mam pytanie.
Alicja, nie wiem, gdzie podział się Twój wątek, więc zapytam tu. Gdybym chciał wysłać Ci kwiaty to na jaki adres? :mrgreen:
Jakby ktoś chciał się dorzucić do bukietu to śmiało :grin:
Za tę wiadomość podziękował(a): Marta74, Tomoe, AgaMars, olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/04 20:39 #570

• Marta74
  • Marta74 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Otrzymane podziękowania: 1993
Ja z przyjemnością :grin:
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, AgaMars, Krzysztof Z., olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/04 21:10 #571

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Kwiatki i czekoladki i inne wyrazy przyjmuję w piniondzu. Numer konta wysyłam na priv. 3aa
Za tę wiadomość podziękował(a): Marta74, AgaMars, Krzysztof Z., olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/04 21:30 #572

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Zara komuś zacznie „się wydawać”, że my tu jakieś lewe interesy kręcimy i zgłosi to do prokuratury bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/05 08:20 #573

• olka
  • olka Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Ja też się dorzucę :mrgreen: (do tych lewych interesów oczywiście) kwiaaatek

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/07 18:12 #574

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dziś chłodniej, więc nawet zjedliśmy normalną (nie owocową) kolację. Humor też lepszy, bo wczoraj gorąco i mnie dało się porządnie we znaki, choć oczywiście wolę gorąc niż mrozy.
Będziemy robić łazienkę z prawdziwego zdarzenia na działce toteż przeglądam sobie różne rzeczy, ale raczej do wykończenia. Miałem wstępny koncept nawet, lecz mnie kobity (ma własna i mama) zakrzyczały, że po co tam kabina, brodzik, drążek i zasłonka styka. W sumie racja. Ale przynajmniej chyba po raz pierwszy wyszło, że to ja rozrzutny jestem bnggfgbfb
Kosztów trochę będzie, ale zwrócą się, będzie można tam siedzieć w długie weekendy czy dłużej w wakacje ciągiem, a nie jeździć tam i z powrotem, bo z myciem cienizna.
Ja chyba się starzeje czy jak, bo coraz bardziej mi się tam podoba.
Brat musi jeszcze się postarzeć, bo wpaść tam na gotowe rzecz jasna bardzo chętnie, ale dorzucić cokolwiek to już „e”.
A ja ju się cieszę, że będzie znajomych gdzie zapraszać i bez kichy, bo od razu odświeży się domek w środku.
No. To takie mam poza wiadomym tematem i pracą zajęcia w wolnym czasie, w tym tygodniu nawet chłopaki mnie nie męczyli o żadne wyjścia, bo sami są zmęczeni upałami. Ale dobrze, dobrze, niech będzie gorąco, może te wszystkie wirusy to ciepło wytłucze.

Dobra. To wracam do oglądania brodzików :ymdevil: Pewnie potem zajrzę jeszcze do Was. Niestety kolejna część Gry o tron tzn Starcie królów, którą zacząłem czytać kiepsko mi idzie. 20 stron i chce mi się spać, lepsza, kurcze, od muzyki relaksacyjnej :lol:
A na razie życzę dobrego weekendu Wam wszystkim %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, AgaMars, Katarzynka77, Płotka, olka

Ostatnia edycja: przez Krzysztof Z..

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/10 20:53 #575

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Napisałbym coś sensownego na dobranoc, ale niewyróbka po krótkiej wymianie zdań z kobitą bnggfgbfb
Dobra, napiszę o co cho, najwyżej Marta da mi bana za śmichy-chichy - dowiedziałem się właśnie, co to jest celebrytka. Bo nie wiedziałem. Celebrytka, moi drodzy, a w szczególności moi drodzy forumowi koledzy to nie wbrew pozorom określenie dziewczyny, która chce być sławna :ymdevil:
To łańcuszek albo bransoletka buahaha

Zastanawiam się kto te nazwy/powiedzonka wymyśla :-? :mrgreen:
Tyleż.
A ni. Urlop, już wiadomo, w sierpniu. Remont na działce rusza zaś pod koniec tygodnia.
Ambitniejszy post w planach. Dzisiaj tylko śmichy chichy :P

Dobrej nocy, dobrego tygodnia życzę wszystkim %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, Marta74, Tomoe, AgaMars, Namika, Katarzynka77, olka, Alex75, Masza

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 04:15 #576

• Płotka
  • Płotka Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak dla mnie możesz pisać posty nawet o roletach i tak będę zachwycona:)

Jeśli zależy Ci na świętym spokoju to te energię udaje Ci się rozsylac także wokół siebie więc mnie się to podoba.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 19:16 #577

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Ni ma rolet, a temat wcześniej wspomnianych tu karniszy wróci pewnie dopiero przy kolejnym czyszczeniu, zgaduję, że pewnie na święta buahaha Zapewne ju są brudne, ale na metalowych kurzu nie widać także... nie będę przypominał :ymdevil:
Gorąca cd. i jest chyba gorzej niż wczoraj. Piję teraz napój z cząstkami aloesu, wydaje się, że to najlepszy napój na te upały. Chłodzi lub tak mi się wydaje. I najeść się można przy okazji bnggfgbfb
Starszy syn zlitował się i poszedł spać, młodszy nijak nie chce się zlitować i układa puzzle 200 elementów :wmur: Nigdy nie mogłem pojąć co to za rozrywka, co w tym jest, dla mnie to jakaś nuda koszmarna, ale on lubi, niech więc układa. Choć może o wcześniejszej porze, bo rano znów będzie „jeszcze 5 minut”. Zara trzeba popędzić do spania, ostatnie... 15 minut.
Kobita mnie straszy, że jak będę śmiał się z jej celebrytek, krawatek, itp cudów to zacznie jeszcze raz oglądać OD POCZĄTKU serial Wspaniałe Stulecie i to BEZ słuchawek.
A więc koniec żartów z poważnych spraw, bo inaczej będę zmuszony się wyprowadzić :lol: Czego jak czego, ale miliona odcinków Wspaniałego Stulecia to ja ju ponownie nie zdzierżę x_x
Czekam na piątek jak na wybawienie, bo chociaż będę miał trochę roboty na działce to jednak odetchnę innym powietrzem. Weekend w domu, tzn w mieście, bo tam już panowie budowlańcy będą mocno szaleć, więc może coś napiszę bardziej w temacie, dziś jaka pogoda - taka pisanina :mrgreen:
Czytam początkujących i cieszę się, że dzisiaj moim jedynym powodem do narzekania czy też raczej „narzekania” jest upał. Oczywiście mógłbym znaleźć jakieś inne powody (np. bezpośredniemu przełożonemu nic a nic nie poprawia się jeśli chodzi o kulturę osobistą, mam nawet wrażenie, że jest gorzej), ale po co? Jestem w domu, jest git, może za godzinkę da się wytrzymać w mieszkaniu, a za 2 w łóżku buahaha
A jutro? Rano zawsze jest trochę chłodniej ^^)
Dobrego wieczoru %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Benia, Płotka, olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 19:20 #578

• Benia
  • Benia Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu..
  • Otrzymane podziękowania: 9829
Wspaniałe Stulecie.... buahaha
Ulubiony serial mojej byłej Teściowej.. cóż za emocje bnggfgbfb
Współczuję Ci....to już lepiej się nie śmiej i bądź grzeczny. :lol:
Pozdrawiam. :-H
Opuszczenie toksycznych ludzi to ważny krok do bycia szczęśliwym.
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Krzysztof Z., Katarzynka77

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 19:31 #579

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Szczerze mówiąc tym serialem to mnie własna bab zadziwiła, bo zwykle ogląda ze mną różne makabry :ymdevil: ale potem przypomniałem sobie, że wcześniej oglądała z moją mamą na yt z zachwytem jakieś stare tasiemce typu Powrót do Edenu i jakieś podobne.
To pewnie oznacza, że ma bogatsze wnętrze niż mi się wydaje :mrgreen: No nie doceniamy się nawzajem najwyraźniej ^^)

Edit: aktualna temp powietrza 28 st, godz 21:35 x_x
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Benia, Katarzynka77

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 19:56 #580

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Oprócz tego że jestem fanką Gry o Tron jestem też fanką Wspaniałego Stulecia. I Sułtanki Kosem. bnggfgbfb
Chociaż obecnie jestem zmuszona oglądać Homeland, bo mój men ogląda bez słuchawek. Jesteśmy na etapie piątego sezonu. Jeszcze dwa i pół i po bólu.
aypererew
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Krzysztof Z.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 19:57 #581

• Marta74
  • Marta74 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
KrzysztofieZ, nie stresuj się tak bardzo możliwością bana ode mnie, zawsze przecież możesz mnie przekupić jakąś celebrytką, a najlepiej, celebrytem :grin:
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, Krzysztof Z.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:11 #582

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum

I Sułtanki Kosem. bnggfgbfb

Tego na szczęście nie znam i niech tak zostanie :-BD
Alu, jak będziesz miała chwilę luzu obejrzyj sobie odcinek Lost z II sezonu pt Dave. To jest akurat o uzależnieniu od jedzenia, ale moim zdaniem dość fajnie pokazano tam ogólnie mechanizm uzależnień. Miałem Ci to napisać... uuu z parę miesięcy temu, ale oczywiście zapomniałem :mrgreen:

Marta, a który celebryta interesuje Cię najbardziej? Zobaczę, co da się zrobić :ymdevil:
Za tę wiadomość podziękował(a): Marta74, Tomoe, AgaMars, Katarzynka77

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:19 #583

• Marta74
  • Marta74 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
Oczywiście, że Sławomir, ale, żeby bez żony był ^^)
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, AgaMars, Krzysztof Z.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:32 #584

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Ale on ni mo hektara... bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Marta74, AgaMars, Krzysztof Z.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:36 #585

• Marta74
  • Marta74 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
Alicja, wystarczy, że ja mam bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, AgaMars, Krzysztof Z.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:36 #586

• olka
  • olka Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Jeśli chodzi o upał to zgadzam się - jest gorzej. Dzisiaj jak weszłam do domu to już było czuć gorąco. Do tej pory jeszcze było w miarę znośnie. Ale nie będę Ciebie denerwować i wspominać o urządzeniu, które mają mi zamontować w domu w czwartek :mrgreen: Będzie chłód :mrgreen:

Hm.. celebryta.... żałuję, że nie jestem moderatorem. :ymdevil:

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:42 #587

• Katarzynka77
  • Katarzynka77 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 12498
Zapraszam na Islandie +17st :mrgreen: :mrgreen: a tak szczerze to bardzo współczuje :ymhug:
Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Z., olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:42 #588

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Ola, dzięki Ci za tego posta, bo - zobaczcie jak picie uszkadza mózg :ymdevil: - przypomniałem sobie, że w piwnicy leży zapomniany wiatrak. I gdyby nie Ty to pewnie długo by jeszcze tam poleżał :wmur:
Nie jest to klima, ale zawsze coś :mrgreen:
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars, olka

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:44 #589

• Krzysztof Z.
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum

Zapraszam na Islandie +17st :mrgreen: :mrgreen: a tak szczerze to bardzo współczuje :ymhug:

Kasia, bez przesady, na 17 to ja się nie piszę buahaha Musi być przynajmniej 20, a optymalnie 22 do 25.
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:52 #590

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
U nas dzisiaj wiatrak dmuchał, rolety były zasłonięte a i tak w mieszkaniu mieliśmy 31 stopni. Dopiero wieczorem na ogródku trochę się schłodziliśmy.
W mieszkaniu, przy otwartych oknach, mamy w tej chwili 29 stopni. Pijemy kompot czereśniowy z lodem.

Ostatnia edycja: przez Tomoe.

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:55 #591

• Katarzynka77
  • Katarzynka77 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 12498

Kasia, bez przesady, na 17 to ja się nie piszę buahaha Musi być przynajmniej 20, a optymalnie 22 do 25.

Krzyś Islandzie 17st =25 st Polskich.Jest super pogoda. :-BD
Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 20:58 #592

• olka
  • olka Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Pozwólcie, że zacytuję klasyka - jest lato to musi być ciepło.
Nie zaproponuję Wam sprawdzenia się w aktywności pod tytułem - zaproponuj o godzinie 13 coś do roboty dwudziestce młodych ludzi, którym mózg rozpłynął się gdzieś około 9. Bezcenne :mrgreen:
To było tak dla schłodzenia atmosfery buahaha
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Krzysztof Z., Katarzynka77

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 21:07 #593

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum

Pozwólcie, że zacytuję klasyka - jest lato to musi być ciepło.

Ależ ja nie narzekam, ja tylko relacjonuję, że u mnie też. :lol:

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 21:18 #594

• olka
  • olka Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
No to jeszcze się wetnę bo mi się z pogodą skojarzyło :mrgreen:
Jeszcze tydzień temu (plus minus)- powódź, deszcz, zimno, nie ma lata.

Dwa dni ciepła- jak sobie radzić z upałem? Toż to klęska! Kiedy skończą się upały?

Mam wrażenie, że albo ktoś mnie nie traktuje poważnie albo nie jesteśmy sobie wzajemnie zupełnie potrzebni - ani ja mediom ani one mnie.
Ogólnonarodowa histeria.
Ma ktoś podobnie?

Witam serdecznie - Krzysztof, alkoholik 2019/06/11 21:21 #595

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Sorry, taki mamy klimat. bnggfgbfb

EDIT: Ja telewizji nie oglądam od kilku lat, więc chyba nie ulegam ogólnonarodowej medialnej histerii.

Ostatnia edycja: przez Tomoe.